Kontakt

KOLEJ BAŁTYCKA S.A

ul. Zbożowa 4, 70-653 Szczecin, Polska

Regon: 812322560
NIP: 851-271-99-74
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN
KRS: 0000022450
Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum
Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy

Dyspozytura

Szczecin

Dyspozytor 24/7

e-mail: dispo@kolejbaltycka.pl
kom. +48 663 333 326

Patrycja Szczerba - Paradowska

Kierownik Działu Dyspozytury

e-mail: patrycja.paradowska@kolejbaltycka.pl
kom. +48 663 333 328

Świnoujście

Dyspozytor 24/7

e-mail: dyspozytorswinoujscie@kolejbaltycka.pl
kom. +48 609 132 748

Dział Handlowy

Magda Chomicka

Kierownik ds. kluczowych klientów

e-mail: magda.chomicka@kolejbaltycka.pl
kom. +48 785 268 549

Alicja Gozdecka

Kierownik ds. handlu i marketingu

e-mail: alicja.gozdecka@kolejbaltycka.pl
kom. +48 721 661 066

Dyrektor ds. Operacyjnych

Piotr Gregorek

e-mail: piotr.gregorek@kolejbaltycka.pl
kom. +48 663 330 268

Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania

Piotr Kujawa

e-mail: piotr.kujawa@kolejbaltycka.pl
kom. +48 663 330 258

Dział Administracji

Aldona Kubiak

Kierownik działu administracji

e-mail: aldona.kubiak@kolejbaltycka.pl
kom. +48 663 333 315

Potrzebujesz więcej informacji na temat Kolei Bałtyckiej?
Napisz do nas: biuro@kolejbaltycka.pl.
Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe!