Co robimy?

CO ROBIMY?

Obsługa w Szczecinie

Od początku istnienia Spółki znaczącą częścią naszej działalności jest wykonywanie usług transportu kolejowego na węźle kolejowym w Szczecinie.

Świadczymy usługi tzw. ostatniej mili w porcie morskim oraz na innych bocznicach przemysłowych w pobliskich lokalizacjach (Police, Stargard).

Specjalizujemy się również w przewozach transgranicznych na przejściach kolejowych Szczecin Gumieńce-Tantow oraz Kunowice-Frankfurt Oder dostarczając przesyłki (m.in. paliwa, nawozy, materiały niebezpieczne) od niemieckich partnerów.

Oferujemy kompleksową obsługę prywatnych bocznic przy zakładach przemysłowych lub firmach logistycznych w zakresie wykonywania prac manewrowych przy czynnościach rozładunkowych i załadunkowych oraz w zakresie utrzymania infrastruktury kolejowej.

W naszym portfolio posiadamy doświadczenie w pracy na bocznicach m.in. dla takich Klientów jak Volkswagen Konzernlogistik GmbH&CO.OHG, Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., DB Port Szczecin Sp. z o.o. a obecnie od 2016 r. całodobowo obsługujemy OT Port w Świnoujściu.

CO ROBIMY?

Obsługa bocznic

CO ROBIMY?

Przewozy specjalistyczne

Specjalizujemy się w obsłudze budów na sieci PKP PLK w zakresie m.in. wykonywania manewrów przy rozładunku kruszyw, obsługi pociągów roboczych czy transportu maszyn specjalistycznych i pociągów sieciowych.

Posiadamy lokomotywy spalinowe typu SM42 i TEM2.

Naszymi wieloletnimi partnerami są m.in.: PORR S.A. Strabag, SBM Sp. zo.o. Sp.k., Torpol S.A., ZRK – DOM Sp. z o.o., Trakcja S.A.

Na terenie całej Polski wykonujemy przewozy towarów masowych w składach całopociągowych jak i mniejszych grup wagonowych.

Jednocześnie dzięki przynależności do grupy OT Logistics możemy zapewnić naszym Klientom elastyczne i kompleksowe rozwiązania logistyczne na terenie całej Europy.

CO ROBIMY?

Przewozy masowe

CO ROBIMY?

Serwis Lokomotyw

Świadczymy wysokiej jakości usługi związane z planowym utrzymaniem lokomotyw spalinowych z poziomu P1 i P2 (P2/1, P2/2 P2/3) a także naprawy bieżące. Przeglądy wykonywane są na terenie hali zlokalizowanej przy bocznicy InterGas w Szczecinie Dąbiu (SDA) przez wysoko wyspecjalizowaną kadrę posiadającą wieloletnie doświadczenie w utrzymywaniu pojazdów trakcyjnych.

Obsługujemy lokomotywy spalinowe typu: SM42, TEM2/SM48, T448p, 401Da.

serwis KB